Kontakt

Copyright © PHU COOX 2022 | Created by BezPoprawek

Copyright © PHU COOX 2021 Created by BezPoprawek

Imię i Nazwisko
E-mail
Telefon
Wiadomość
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

biuro@coox.pl

(+48) 609-859-886

(+48) 664-167-380

Podnośniki koszowe

Nasza firma świadczy usługi obejmujące wynajem podnośników koszowych wraz z operatorem. Dysponujemy nowoczesnym oraz niezawodnym sprzętem, który jest w stanie sprostać różnorodnym wymaganiom oraz świetnie sprawdza się w przypadku różnego rodzaju pracy. Dzięki niemu jesteśmy w stanie realizować nasze usługi w sposób sprawny i bezproblemowy.

 

Podnośniki koszowe to maszyny, które w znacznym stopniu ułatwiają przeprowadzanie różnego rodzaju prac wykonywanych na wysokościach. Nasze urządzenia mogą być wykorzystane podczas montażu banerów, reklam, oświetlenia oraz innych elementów znajdujących się wysoko nad ziemią, prac dekarskich oraz blacharskich, mycia i napraw elewacji, czyszczenia oraz wymiany rynien, załadunków oraz rozładunków i nie tylko.

 

Swoja ofertę kierujemy zarówno dla osób prywatnych, jak i firm czy instytucji. Nasi pracownicy to wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy, dzięki czemu współpraca z nami pozwala na sprawny oraz bezproblemowy przebieg prac. Wszystkich zainteresowanych wynajmem podnośników koszowych z operatorem zapraszamy do kontaktu. Nasze usługi świadczymy na terenie Goleniowa, Szczecina oraz w ich okolicach. W razie pytań, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

COOX